OFERTA

O dostawach na statki wiemy prawie wszystko. Posiadamy kilkadziesiąt lat doświadczenia i szereg odbiorców, którzy bez wahania wracają do nas. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi dostawcami i producentami. Chętnie wspieramy naszą rodzimą produkcję, ale zaspokoimy nawet najbardziej wyszukane potrzeby kuchni światowej.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest wysoka specjalizacja. Nasza opiera się na znajomości gustów odbiorców oraz na wieloletnich relacjach. Dostarczamy prowiant najwyższej jakości i nie uznajemy kompromisów.

NASZ ZESPÓŁ

Nasza praca przypomina trochę dobrego krawca, gdzie ubiór jest szyty na miarę. To co robimy traktujemy jak misję, a ofertę podobnie jak krawiec garnitur, przygotowujemy pod kątem klienta. Pozostajemy w stałym kontakcie z zamawiającym i jest naszym celem zapewnić na statku zapas prowiantu na nawet najdłuższy rejs.

KUCHNIE ŚWIATA

Mamy świadomość, że załogi na statkach pochodzą z różnych stron świata i reprezentują różne preferencje kuchenne. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie najbardziej wyszukane pozycje, aby podczas długiego rejsu choć przez chwilą poczuć się jak w domu.

NIE TYLKO PROWIANT

Potrzebujesz uzupełnić wyposażenie techniczne? Nowa lodówka, a może środki czystości? Pomożemy! Napisz do nas czego potrzebujesz, a resztą się zajmiemy.

Dodatkowo nasz odział w Szczecinie specjalizuje się w dostawach zaawansowanego wyposażenia technicznego. Skontaktuj się z naszymi doradcami.